OFICJALNY SERWIS DOLNEGO ŚLĄSKA

Wrocławski inkubator przedsiębiorczości triQube walczy o prestiżową nagrodę

Inkubator Przedsiębiorczości triQube przy ul. Januszowickiej we Wrocławiu zdobył nominację w najnowszej edycji Konkursu Budowlanego “Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Inkubator triQube otwarto jesienią ubiegłego roku. Został stworzony przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej w partnerstwie z Dolnośląskim Funduszem Rozwoju. Nowoczesny budynek wspiera działalność firm z naszego regionu – przed wszystkim tych, które związane są z innowacyjnymi branżami gospodarki. W ofercie inkubatora są m.in. biura na wyłączność i biura wirtualne, przestrzenie do coworkingu, sale konferencyjne oraz studio nagrań audio i wideo.

Jest to już 28. edycja ogólnokrajowego konkursu budowlanego dla inwestorów, firm wykonawczych i architektonicznych, który wyróżnia, nagradza i promuje modernizacje budowlane oraz nowe obiekty. Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych projektów budowlanych, które wyróżniają się szczególnymi walorami. Konkurs odbywa się w dwóch głównych kategoriach: Obiekty Nowe oraz Obiekty Modernizowane, obejmując takie dziedziny jak ochrona środowiska, inżynieria przemysłowa, tereny zielone, rewitalizacja przestrzeni miejskich, drogi i mosty, obiekty kultury, sportu i rekreacji, edukacji, obiekty przyjazne zwierzętom, obiekty zabytkowe, sakralne, elewacje i termorenowacje, obiekty hotelarsko-turystyczne, najciekawsze adaptacje i aranżacje wnętrz oraz kategoria “małe jest piękne”, która podkreśla rolę małych projektów o znaczeniu proporcjonalnym do skali gminy, ale niezwykle funkcjonalnych i często przewyższających standardy wysokobudżetowych inwestycji.

Aby oddać głos na wrocławski inkubator, wystarczy kliknąć poniższy link i postępować zgodnie z instrukcjami.

Inkubator Przedsiębiorczości triQube Wrocław – Modernizacja Roku

Ostatnie artykuły

Skip to content