OFICJALNY SERWIS DOLNEGO ŚLĄSKA

Dolnośląska Zima – tak było przez pierwsze dwa weekendy. Nie zwalniamy tempa, czekamy na więcej

“Dolnośląska Zima” to znakomity pomysł dla całych rodzin na weekendowy, aktywny wypoczynek na Dolnym Śląsku. Za nami dwa pierwsze weekendy – w Karpaczu i na Polanie Jakuszyckiej – przygotowane atrakcje doskonale pokazały dlaczego wybrać Dolny Śląsk w każdym możliwym momencie. Zobaczcie zdjęcia.

DOLNOŚLĄSKA ZIMA 2024 – TAK BYŁO W KARPACZU (13-14.01)

Za nami dwa dni przepełnione regionalnymi atrakcjami, które umilały pobyt w Karpaczu, widzieliśmy się przy górnej stacji Interpol Karpacz Biały Jar – czas spędzony w tym miejscu był niezapomniany i wyjątkowy. 

To było coś niesamowitego, prawdziwa uczta dla zimowych entuzjastów. Pełno radości, śmiechu i niezliczonych atrakcji. Pierwszy dzień swoim graniem i konkursami umilało nam Radio Wrocław które przyciągnęły wielu szczęśliwców. Drugiego dnia gościliśmy w Pytaniu na Śniadanie na antenie telewizyjnej Dwójki. Pokazy, warsztaty, gorąca herbatka, czekolada, przysmaki od dolnośląskich partnerów, koło fortuny – tak się bawiliśmy. 

DOLNOŚLĄSKA ZIMA 2024 – SZKLARSKA PORĘBA – POLANA JAKUSZYCKA (20-21.01)

Dolnośląska Zima przystanek Szklarska Poręba – Polana Jakuszycka. Ależ tu się działo! Był śnieg, słońce i Wy! Bawiliśmy się w pełnym pozytywnej energii składzie. 

Tu nie ma mowy o zwalnianiu tempa! Od rana gościliśmy w Pytaniu na Śniadanie, skąd relacjonowaliśmy widzom kolejny przystanek Dolnośląskiej Zimy 2024. Były konkursy, warsztaty I rozmowy. Można było uczyć dzieci jazdy na nartach biegowych, z Akademią Biegową KGHM Bieg Piastów. Można było grać w dolnośląskie koło fortuny . Można było zjeść pyszne dania  lub napić się herbatki, czekały na nas warsztaty i prezentacje lokalnych ofert turystycznych. Był też świat magii i nauki.  

Było mroźno, ale słonecznie i pięknie. Dolny Śląsk zachwyca. 

To nie koniec – przed nami jeszcze trzy weekendy wspanialej zimowej zabawy – czas planować kolejne dolnośląskie weekendy:

Czarna Góra (27-28 stycznia)

Zieleniec (3-4 lutego)

Świeradów-Zdrój (10-11 lutego)

Dolnośląska Zima – Karpacz fot. Biuro Prasowe UMWD

Ostatnie artykuły

Skip to content