OFICJALNY SERWIS DOLNEGO ŚLĄSKA

Prywatny pokaz filmowy i Złoty Bilet -DCF gra razem z WOŚP

Na tegoroczne licytacje WOŚP, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych, Dolnośląskie Centrum Filmowe przekazuje Złoty Bilet do kina DCF oraz prywatny pokaz filmowy.

DCF gra z WOŚP fot. DCF

ZŁOTY BILET DO KINA DCF – link do aukcji

Spędzasz w kinie wiele godzin i masz wrażenie, że fotele w kinowej sali są nawet wygodniejsze niż te w domu? Od dłuższego czasu przeglądasz plan premier na 2024 i zaznaczasz swoje must watch? A może kino DCF jest miejscem Twojego wypoczynku, cenisz sobie jego bliskość, kameralną atmosferę i lubisz do wracać do DCF?

Złoty Bilet uprawnia do udziału we wszystkich seansach repertuarowych DCF wraz z osobą towarzyszącą. Bilet  ma charakter imienny, jest ważny przez rok od daty przekazania.

PRYWATNY POKAZ FILMOWY W KINIE DCF – link do aukcji

Chcesz zaprosić do kina swoich przyjaciół na prywatny seans lub zorganizować dla kogoś wyjątkowego dedykowany pokaz niespodziankę? Dolnośląskie Centrum Filmowe w ramach wsparcia WOŚP 2024 proponuje aukcję, której przedmiotem jest zamknięty pokaz filmowy! Po wygranej licytacji otrzymasz pokaz filmowy na wyłączność, będziesz mógł obejrzeć wybrany przez siebie film w jednej z kameralnych sal kinowych, razem z zaproszonymi przez siebie gośćmi.

Pokaz zostanie zorganizowany w terminie wybranym przez zwycięzcę licytacji i po uzgodnieniu z dystrybutorami dostępności tytułów.

Ostatnie artykuły

Skip to content